Kadra

dzieckoKadrę Niepublicznego Przedszkola „Bambino” tworzą wykształceni kierunkowo pedagodzy. Staramy się pokazać dzieciom jak poznawać siebie i otaczający je świat. Współpracujemy z rodzicami, wspierając w pilnowaniu przestrzegania zasad i utrzymaniu pogody ducha przy wychowywaniu dzieci. Realizując zadania i treści Podstawy Programowej przy wykorzystaniu odpowiednio przemyślanych i dobranych Programów Wychowania Przedszkolnego gwarantujemy, ze wasze dziecko będzie dobrze przygotowane do podjęcia przyszłych obowiązków szkolnych. Miejmy nadzieję, że nasze doświadczenie, kompetencje spowodują, że Państwo chętnie będziecie z nami współpracować, do serca przyjmować sugestie dotyczące oddziaływań wychowawczych i kontynuować je z dziećmi w domu. To gwarantuje sukces.